Kultaiset kirkaskiviset filigraanipisara korvakorut tappi
Kauniit kultaiset kirkaskiviset filigraanipisara korvakorut tappikiinnityksellä! Kiven halkaisija 3mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivet ehjät, erinomaisen hyvässä kunnossa. Korun pinnassa voi olla vähäistä naarmua. |
| Suosikki |
95,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 190,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170952 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 0.585 |
| Paino | 0,66 g |
| Halkaisija | 9,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


