Timanttisormus kuvioitu 0,03ct 16,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava |
| Suosikki |
198,40Säästät jopa -49%
Hinta uutena 390,00 - Säästö -49,13%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0166604 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Esko Raitanen Oy |
| Valmistusvuosi | 1987 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,55 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


