Koukkukorvakorut vaaleanpunaisin kivin
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
128,70Säästät jopa -42%
Hinta uutena 220,00 - Säästö -41,50%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170374 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PAP |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,99 g |
| Pituus | 2,40 cm / 24,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

