Hopeinen kaulakellon vitja 140cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
115,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 229,00 - Säästö -49,78%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0171441 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 18,66 g |
| Pituus | 140,00 cm / 1400,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

