8,5mm Umpipanssarikaulaketju 55cm
Upea, kirkas ja kiiltävä ketju!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Täysin uutta vastaava kunto! |
| Suosikki |
340,00Säästät jopa -48%
Hinta uutena 650,00 - Säästö -47,69%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0170361 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OPS |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 63,09 g |
| Pituus | 55,00 cm / 550,00 mm |
| Leveys | 8,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


