Jorma Laine ruutu kaulakoru 60cm
Korun mitat 75x42mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pientä kulumaa |
| Suosikki |
240,00Säästät jopa -52%
Hinta uutena 500,00 - Säästö -52,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0171578 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultateollisuus Ky Viljanen & Kumpp |
| Valmistusvuosi | 1965 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 34,90 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

