Lastenvaunuriipus
Riipuslenkistä mahtuu 2x4,5mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
110,50Säästät jopa -39%
Hinta uutena 180,00 - Säästö -38,61%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0170157 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,85 g |
| Pituus | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
