Hopeinen hammaskeijurasia
Upea keijuaiheinen ensihammasrasia!
Sisällä muovinen kuori.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava kunto! |
| Suosikki |
54,60Säästät jopa -64%
Kultatukun hinta 91,00 Säästät 40,00
Hinta uutena 150,00 - Säästö -63,60%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0169380 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | HBROS |
| Paino | 14,00 g |
| Pituus | 4,00 cm / 40,00 mm |
| Halkaisija | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


