Sydänriipus timanteilla 0,01ct
Riipuslenkistä mahtuu 3x1,9mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
152,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 250,00 - Säästö -39,20%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0170388 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,12 g |
| Pituus | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

