6mm Kaulaakääty 45cm
Upea kaulakääty jossa palkkimaisia paloja kolmessa rivissä. Tukeva ja luotettava. papukaijalukko.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Täysin uutta vastaavassaa kunnossa! |
| Suosikki |
3 212,80Säästät jopa -48%
Hinta uutena 6 200,00 - Säästö -48,18%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0166543 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PAT Italy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 27,46 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


