Koristeellinen ristiriipus
Riipuslenkistä mahtuu 3x5,5mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
63,00Säästät jopa -43%
Hinta uutena 110,00 - Säästö -42,73%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0170390 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,48 g |
| Pituus | 2,70 cm / 27,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

