Koukkukorvakorut kirkkain kivin
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
85,00Säästät jopa -39%
Hinta uutena 140,00 - Säästö -39,29%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170397 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,66 g |
| Pituus | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


