Hopeinen suomileijonariipus
Riipuslenkin sisämitta 4 x 7 mm
Pituus riipuslenkin kanssa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava! |
| Suosikki |
16,56Säästät jopa -59%
Kultatukun hinta 20,70 Säästät 20,00
Hinta uutena 40,00 - Säästö -58,60%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0171181 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KJ |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,75 g |
| Pituus | 3,70 cm / 37,00 mm |
| Leveys | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

