Kultainen kastesormus pinkillä kivellä
Kastesormus lahjaksi ristiäisiin tai nimiäisiin!
Sormus jonka sisälle kätkeytyy muisto lapsen ensimmäisistä juhlista! Miten ihana ja ikimuistoinen lahja! Lapsen kasvaessa isommaksi voi sormuksen pujottaa kaulaketjuun. Näin sormus pysyy mukana matkassa, kätkien sisälleen ihania ja mieleenpainuva muistoja.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uutta vastaava! |
| Suosikki |
40,50Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 45,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 90,00 - Säästö -55,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0171362 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | A/K |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,34 g |
| Halkaisija | 10,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


