Finnfeelings sydän korvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, kuin uudet! |
| Suosikki |
39,20Säästät jopa -56%
Kultatukun hinta 49,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 89,00 - Säästö -55,96%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0171383 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Finnfeelings |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 1,80 g |
| Pituus | 8,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


