Kirkaskivelliset kukka koukkukorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
97,20Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 108,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 180,00 - Säästö -46,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0169475 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | APJ |
| Paino | 0,83 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Leveys | 7,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

