Helmiranneketju 17cm,varmuusketjulla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
292,50Säästät jopa -48%
Kultatukun hinta 325,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 560,00 - Säästö -47,77%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0171617 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,60 g |
| Pituus | 17,00 cm / 170,00 mm |
| Leveys | 1,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
