Kultainen camee-riipus
Pituus riipuslenkin kanssa
riipuslenkin sisämitat 4x2mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
39,00Säästät jopa -51%
Hinta uutena 79,00 - Säästö -50,63%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0171930 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | So |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,30 g |
| Pituus | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

