Kultainen sormus cz 17mm
Päältä 7mm leveä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
133,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 260,00 - Säästö -48,85%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0171993 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,02 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 1,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


