Kelta- ja valkokultaiset tappirengaskorvakorut halk.12mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
175,00Säästät jopa -27%
Hinta uutena 239,00 - Säästö -26,78%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0171961 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,35 g |
| Halkaisija | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 7,07 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




