Kultaiset tappikorvakorut vihreällä kivellä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
76,50Säästät jopa -36%
Kultatukun hinta 85,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 119,00 - Säästö -35,71%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172082 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | J |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,65 g |
| Pituus | 7,40 mm |
| Leveys | 7,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


