Lilja Bengtin Hopeinen rannerengas V.-57
Sisähalkaisija 51mm-64mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
92,00Säästät jopa -57%
Kultatukun hinta 115,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 215,00 - Säästö -57,21%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | I0164417 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lilja Bengt O |
| Valmistusvuosi | 1957 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 14,26 g |
| Halkaisija | 6,70 cm / 67,00 mm |
| Leveys | 1,69 cm / 16,88 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


