Kalevala koru rannekoru v.-60
Sisähalkaisija 61mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
120,00Säästät jopa -20%
Kultatukun hinta 150,00 Säästät 20,00
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | I0164421 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Valmistusvuosi | 1960 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 17,49 g |
| Halkaisija | 6,50 cm / 65,00 mm |
| Leveys | 1,01 cm / 10,12 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



