Pinkkikivelliset korvavakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
83,70Säästät jopa -48%
Kultatukun hinta 93,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 160,00 - Säästö -47,69%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0171407 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,71 g |
| Pituus | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

