Mattapintainen sydänriipus
Riipuslenkistä mahtuu 4x1,9mm vahvuinen ketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
41,40Säästät jopa -48%
Kultatukun hinta 46,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 80,00 - Säästö -48,25%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0171666 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | VR |
| Paino | 0,35 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
