Kultainen sormus zirkonia 17mm
Päältä 9mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
158,40Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 176,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 349,00 - Säästö -54,61%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172171 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,35 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



