Kultainen cordell vk-venetsialla 20cm
Valkokultainen venetsia kiertää cordell-ketjussa napakasti
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
517,50Säästät jopa -48%
Kultatukun hinta 575,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 000,00 - Säästö -48,25%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0172180 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Unoaerre/Italy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,60 g |
| Halkaisija | 20,00 cm / 200,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

