Kelta-/valkokultainen kaulaketju 45cm
Letitetty puna-kelta-ja valkokultaisilla palkeilla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
823,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 1 600,00 - Säästö -48,56%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0172179 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Unoaerre/Italy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 6,57 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

