Kultainen letitetty ranneketju 19cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
570,60Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 634,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 200,00 - Säästö -52,45%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0172174 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,06 g |
| Pituus | 19,00 cm / 190,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

