Kultainen tuplapanssariketju valkokultarodinoinnilla 45cm
Tuplapanssariketju jossa valkokultarodinoituja yksityiskohtia
Ontot lenkit
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
1 236,60Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 1 374,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 2 300,00 - Säästö -46,23%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0172173 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FBM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 11,15 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

