Kultainen venetsiaketju 60cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
531,00Säästät jopa -47%
Kultatukun hinta 590,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 000,00 - Säästö -46,90%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0172163 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuonti Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,71 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

