Kultainen x-ranneketju 18,5cm v.-74
Hyvä kotelolukko varmuus-salvoin
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pientä hiusnaarmua |
| Suosikki |
683,10Säästät jopa -51%
Kultatukun hinta 759,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 400,00 - Säästö -51,21%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0172157 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Silvan Keijo |
| Valmistusvuosi | 1974 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 6,07 g |
| Pituus | 18,50 cm / 185,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

