Kultaiset savukvartsi korvakorut
Savukvartsin väriset kivet
Pituus koukun kanssa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
143,10Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 159,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 299,00 - Säästö -52,14%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172164 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kupittaan kulta Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,20 g |
| Pituus | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

