Kultainen enkeliriipus
pituus lenkin kanssa 20,50 mm
lenkki 2,80 - 5,60 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
115,00Säästät jopa -38%
Hinta uutena 185,00 - Säästö -37,84%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172065 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Korupaja Ristilä |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,87 g |
| Pituus | 2,05 cm / 20,50 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


