Kultainen timanttisormus, 17,25mm, 6x0,01ct
Pinta on kirkas sileä, kuvassa näkyy valoheijastumia pinnassa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
427,50Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 475,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 785,00 - Säästö -45,54%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172012 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,65 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 3,85 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




