Kalevala korun Uskelan sormus koko 17-
Sormuksen leveys 9,7mm.
Kuvassa vastaavanlainen sormus.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Pientä kulumaa, mutta kuitenkin erittäin siistikuntoinen. |
| Suosikki |
71,20Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 89,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 149,00 - Säästö -52,21%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0172046 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,20 g |
| Halkaisija | 16,75 mm |
| Leveys | 0,97 cm / 9,70 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
