Kultainen kuvioitu sormus koko 18.5
Sormuksen leveys 2mm.
Kuvassa vastaavanlainen sormus.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Sepän kunnostama. |
| Suosikki |
135,00Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 150,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 300,00 - Säästö -55,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0171773 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Esko Raitanen Oy |
| Valmistusvuosi | 1984 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,17 g |
| Halkaisija | 185,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


