Kultaiset korvakorut, Brooke mallistoa
Kauniit kuvioidut puolirenkaat tappikiinnityksellä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Taustat eriparia |
| Suosikki |
238,50Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 265,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 440,00 - Säästö -45,80%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172009 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,03 g |
| Pituus | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta





