Kultainen panssariketju 40cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
117,00Säästät jopa -53%
Kultatukun hinta 130,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 250,00 - Säästö -53,20%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0172158 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kellomiehet Oy |
| Valmistusvuosi | 1988 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,01 g |
| Pituus | 40,00 cm / 400,00 mm |
| Leveys | 0,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

