18k Kultainen kihlasormus koko 21
Sormuksen leveys 1,4mm.
Valmistajan leima ja vuosilukuleima osittain kuluneet, joten valmistajaa ei voi varmaksi määrittää.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Pientä kulumaa. |
| Suosikki |
111,60Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 124,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 248,00 - Säästö -55,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0171480 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 0,75 g |
| Halkaisija | 21,00 mm |
| Leveys | 1,40 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


