Kultainen kihlasormus koko 17.5
Sormuksen leveys 2,7mm.
Kuvassa vastaavanlainen sormus.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama. |
| Suosikki |
176,40Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 196,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 392,00 - Säästö -55,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0171767 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 2006 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,53 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 2,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


