Kultainen panssariketju 50cm
Ketjun leveys noin 1,7mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Sepän kunnostama. |
| Suosikki |
562,50Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 625,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 250,00 - Säästö -55,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0171771 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FBM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,00 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 1,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

