Kultainen kierre ranneketju 18.5cm
Ketjun leveys 2mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Sepän kunnostama. |
| Suosikki |
208,80Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 232,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 464,00 - Säästö -55,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0171789 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Tukkuliike Kultakanava Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,80 g |
| Pituus | 18,50 cm / 185,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

