Pierre Gardin kaulakoru 42/45cm
Kaulakorun koko 55x25mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
95,20Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 119,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 199,00 - Säästö -52,16%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0172356 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Osuuskunta Timanttiset Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 14,00 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

