Kullattu hopeasormus 18mm zirkonia, Michael Kors
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
55,20Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 69,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 99,00 - Säästö -44,24%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0172361 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Michael Kors |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,60 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 2,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



