Kultaiset kirkaskiviset korvakorut koukulla
Pituus koukun kanssa 31mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Sepän kunnostamat. |
| Suosikki |
190,80Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 212,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 424,00 - Säästö -55,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0171796 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Nummilan Koru Ky |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,65 g |
| Pituus | 3,10 cm / 31,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

