2-Ketjuinen x-lenkkirannketju 20cm
Upea ja näyttävä ranneketju!
Yhden ketjun leveys 3,3mm
Laskeutuu kauniisti ranteessa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
557,10Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 619,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 150,00 - Säästö -51,56%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0171713 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Keravan Kultaseppä Oy |
| Valmistusvuosi | 1981 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,95 g |
| Pituus | 20,00 cm / 200,00 mm |
| Leveys | 6,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


