10mm Bismarck rannekoru 19cm v.-77
Hieno alkuperäinen vintage rannekoru!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Ei silminnähtävää kulumaa muualla kuin lukko-osan takapuolella käyttönaarmuja. |
| Suosikki |
1 316,00Säästät jopa -37%
Hinta uutena 2 100,00 - Säästö -37,33%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0171607 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Bismarck-Koru Oy |
| Valmistusvuosi | 1977 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 10,70 g |
| Pituus | 19,00 cm / 190,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

