Verkkoranneketju 20cm v.-67
Upea vintagerannekoru alkuperäisessä kunnossa!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen! Ainoastaan lukon takaosassa pari huomaamatonta käyttönaarmua. |
| Suosikki |
927,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 1 550,00 - Säästö -40,19%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0171698 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Karlsson Karl Bertel |
| Valmistusvuosi | 1967 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 7,41 g |
| Pituus | 20,00 cm / 200,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

