18K rusetti korvakorut tapilla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettuja. |
| Suosikki |
380,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 755,00 - Säästö -49,67%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0171978 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 2,34 g |
| Pituus | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


